Su Arıtma Pompası Nedir?


Su arıtma cihazları günümüzde en sık kullanılan ürünlerin başında yer alıyor. Bu özel tasarıma sahip cihazlar suyun profesyonel bir şekilde arıtılmasına olanak sağlıyor. İçeriğinde yer alan filtreler gelişmiş bir yapıya sahiptir. Suya tat katması ve içeriğinde yer alan bakteri ve benzeri etken maddelerin temizlenmesine olanak sağlıyor. Su arıtma cihazları ekonomik olmasının yanı sıra su tasarrufu konusunda da oldukça etkilidir. Bundan dolayı evlerde ve işyerlerinde tercih edilerek kullanılmaktadır. Su arıtma cihazı edindiğiniz zaman bulunduğunuz konuma göre su arıtma cihazı pompası da eklenebilir. Pompanın görevi su basıncını ayarlamak ve ilgili suyu tanka yönlendirmek olarak yer alır.


Tüm kredi kartlarına 12 taksit ile ödeme imkanı


blank

Su arıtma cihazı alan müşterilerimize
ilk filtre değişiminde %25 indirim

blank

Su arıtma cihazı alan müşterilerimize 3 yollu
arıtma musluğu veya sebil aparatında %25 indirim

%100 Müşteri Memnuniyeti

2 Yıl
Garanti

Aynı Gün
Ücretsiz Kargo

Telefonla Canlı Destek


Su Arıtma Pompası Ne İşe Yarar?

Su arıtma pompa su basıncının düşük olduğu noktalarda tercih edilerek kullanılır. Bulunduğunuz konumda su basıncı düşükse aldığınız cihazın pompalı olmasına özen göstermelisiniz. Bazı yerlerde su basıncı düşüktür. Özellikle de 3 barın altına düşmesinden dolayı su arıtma cihazları istenen verimlilikte çalışamamaktadır. Bunun önüne geçmek için arıtma pompası kullanılır. Firmamız su arıtma pompası konusunda en yeni teknik donanıma sahip ürünleri size sunarak yararlanmanızı sağlar. Tüm ürünler kaliteli ve garanti kapsamı içerisinde size sunulur. Su arıtma pompası fiyatları modelin türüne ve özelliğine göre değişkenlik gösterir.
parallax background

Su Arıtma Pompası Fiyatları Ne Kadar?

Su arıtma pompa fiyatları konusunda sizlere en iyi fiyat güvencesi Rotem ile sunulmaktadır. Pompa setleri özellikli ürün olduğundan dolayı su basıncı düşüklüğünü otomatik olarak algılar ve güvenilir bir şekilde çalışarak suyun arıtılmış halinin size ulaşmasına imkân sunar. Su arıtma cihazı pompa fiyatları konusunda kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve en iyi hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Aldığınız ürünü cihaza takmak işlemi uzmanlık isteyen bir konudur. Bunun için uzman desteği almanız yararınıza olacaktır. Su arıtma cihazına pompa takma işleminden sonra suda basınç düşer veya herhangi bir sorun oluşur ise pompa görevini en iyi şekilde yapacaktır.

Su Pompası Nerelerde Kullanılır?

Su arıtma pompası kullanım alanları;

Köy ve benzeri yerlerde
Su basıncı az olan ev veya işyerlerinde
Su az olan yerlerde

Şehirlerde su basıncı yüksek olduğu için pompalar bu alanda tercih edilmez. Aldığınız cihazda pompa bulunmuyor ise su arıtma pompa seti tercih edilebilir ya dalacağınız su arıtma pompa seti ile suyun daha hızlı ve güvenli ulaşmasına olanak sağlayabilirsiniz. Su arıtma cihazlarında yer alan pompa, suyun istenilen basınçta size ulaşmasına yardımcı oluyor. Aldığınız ürünün içerisinde pompa olup olmadığını da ilgili danışmalara sorabilirsiniz. Rotem Su Arıtma firmamız su arıtma cihazları konusunda geliştirdiği özel yöntemlerle size yardımcı oluyor ve tüm bu hizmetleri garantili olarak sizlere sunuyor.

Ne Tür Su Arıtma Cihazı Tercih Edilmeli?

Evinizde veya ofisinize su artıma cihazı alacaksanız öncelikle suyun basınç değerinin öğrenin. Eğer su basıncı yeterli ise pompasız modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak suda basınç düşüklüğü veya zaman içerisinde basınç düşmesi oluyor ise o zaman pompa özelliğine sahip bir model tercih edilmelidir. Bu su artıma pompa seti su basıncı düştüğünde suyun daha basınçlı bir şekilde arıtmaya ulaşmasına olanak sağlıyor. Bu da güvenilir bir kullanımı sağlıyor. Basınç düştüğü zaman su arıtma cihazı verimli çalışmayacaktır. Zaman içerisinde de cihazın özelliğini bozabilir. Bu sebeple bu detaya dikkat ederek seçimlerinizi yapmanız yararınıza olacaktır. Su arıtma pompa çeşitleri sayesinde suyu sağlığa uygun bir şekilde tüketebilirsiniz. PH ve mineral açısından da zengin olacak ve buda sağlığınıza pozitif bir artı katacaktır. Rotem Arıtma hizmetleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Call Now Button