Su Arıtma Musluğu Ne İşe Yarar?


Su arıtma cihazı olarak da tanımlanan su arıtma musluğu isminden de anlaşılacağı üzere suyun içerisinde yer alan zararlı maddelerin kolay ve pratik bir şekilde sudan ayrıştırılarak daha sağlıklı ve hijyenik su meydana gelmesini sağlayan cihazlardır. Profesyonel bir şekilde işlev gören su arıtma musluklarımız geniş renk tonlarına sahiptir. Özellikle kırmızı ve mavi renk tonundan 3 lü arıtma musluğu modellerimiz sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. Su arıtma musluk modellerimiz 2 yıl garanti kapsamında yer alıyor. Bu bakımdan cihazlarımızdan uzun yıllar boyunca problemsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı Türkiye kalite standartlarından özel olarak imal ediliyor. Antalya başta olmak üzere tüm şehirlerimizdeki konut ve işletmeler tarafından tercih ediliyor. Su arıtma musluk çeşitlerimiz en kaliteli malzemelere sahiptir. Cihazlarımız suyun yer aldığı her ortamdan kullanılabilir.


Tüm kredi kartlarına 12 taksit ile ödeme imkanı


blank

Su arıtma cihazı alan müşterilerimize
ilk filtre değişiminde %25 indirim

blank

Su arıtma cihazı alan müşterilerimize 3 yollu
arıtma musluğu veya sebil aparatında %25 indirim

%100 Müşteri Memnuniyeti

2 Yıl
Garanti

Aynı Gün
Ücretsiz Kargo

Telefonla Canlı Destek


Su Arıtma Musluğu Nereye Takılır?


Su insan sağlığı açısından en önemli unsurlardan biridir. Dolaysıyla içeriğinde yer alan birtakım bakterilerden mutlaka arındırılması gerekir. Aksi durumda sağlık sorunları meydana gelmesine neden olabilir. Bu anlamda su arıtma musluğu modellerimiz ev ve iş yerinizdeki suyun tüm zararlı etkenlerden arındırılması için özel olarak geliştirilmiştir. Cihazlarımız bugün itibariyle ülkemiz haricinde Avrupa genelinde de yoğun olarak kullanılıyor. Su arıtma musluk türlerimiz daha çok konutlarda tercih ediliyor. Ürünümüz doğrudan tezgâh üzerinde veya tezgâh altında kolay bir şekilde monte ediliyor. Antalya genelinde ikamet etmeniz durumunda bu işlem ise tarafımızdan pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu bakımdan zaman kaybı yaşamanız söz konusu değildir.
parallax background

Su Arıtma Musluğu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Su arıtıcısı musluğu satın alırken mutlaka birçok önemli ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor. İnternet dünyasında pek çok amatör su arıtma musluğu en ucuz firmaları yer alıyor. Bu türden firmalar yerine kurumsal kimliğe sahip olan, profesyonel anlamda su arıtma musluk türleri satan firmamızı tercih edebilirsiniz. İşletmemiz yılların bilgi birikimleri doğrultusunda su arıtma cihazları satıyor. Cihazlarımız doğrudan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bu sebeple güvenle kullanabilirsiniz. Su arıtma musluk türlerimiz hem ekonomik anlamda ve hem de kalite anlamında beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap ediyor. Cihazlarımızda donma, küflenme, tezgâh üzerine zarar verme, ortamda kötü koku oluşturma gibi dezavantajlar söz konusu değildir. Su arıtma musluk türlerimiz ergonomik ve son derece şıktır. Bu bakımdan ortamla kusursuz bir şekilde bütünleşiyor. Firmamız en uygun fiyata su arıtma musluğu fiyatları listesine sahiptir.

Su Arıtma Musluğu Neden Tercih Edilmeli?


Cihazlarımız uzun ömürlü olduğundan uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve yeniden su arıtma cihazı musluğu fiyat satın almanıza gerek yoktur. Bu doğrultuda ek maliyete girmeniz söz konusu değildir. Su arıtma musluk modellerimiz hafif ağırlıkta olduğundan ev ve işletmenizi nakliye ettiğinizde su arıtıcısı musluğu zorluk çekmeden nakliye edebilirsiniz. Yeni adresinizden ayrıca tercihiniz doğrultusunda teknik ekibe gerek duymadan da cihazımızın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Su arıtma musluk modelimiz damacana suyunun aksine istikrar sağlar. Bu bakımdan cihazımız damacana suyuna oranla daha çok tercih ediliyor. Cihazımız sade dizayna sahip olduğundan karmaşık arıtma musluğu modellerinin aksine saniyeler içerisinde suyu arındırma işlemi gerçekleştiriyor.

Su Arıtma Cihazı Musluğu Fiyatı Nedir?

Su arıtma musluğu türlerimizin en belirgin özellik ve avantajları arasında garanti durumu yer alıyor. Su arıtma cihazı musluğu modelimizi 2 yıl garantili olarak kullanabilirsiniz. Bu süreç zarfında olası arızalanmalarda doğrudan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekibimiz tarafından gerekli keşifler gerçekleştirildikten sonra gerek duyulması durumunda cihazınızı teslim alarak yeni bir cihaz sunabiliyoruz. Talep etmeniz durumunda arıtma cihazı musluğu paranızı iade edebiliyoruz. Su arıtıcı musluk modellerimiz evinizin konforunda tamamen sağlıklı suya sahip olmanızı sağlar. Bu kapsamda dışardan su satın alma derdinden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlıyoruz. Su arıtma musluk türlerimiz arasında tercihiniz doğrultusunda pompalı veya pompasız modeli satın alabilirsiniz.
Call Now Button