Ravent
Su Arıtma Cihazları


Ravent arıtma cihazı geniş ürün yelpazesine sahip olan su arıtma cihazlarımız arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sahip olduğu eşsiz özellikler sebebiyle kurumsal işletmeler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Ravent Smart kapalı kasa pompasız bu cihaz, maksimum performansı, estetikli ve şık dizaynıyla dikkat çekiyor.


Tüm kredi kartlarına 12 taksit ile ödeme imkanı


blank

Su arıtma cihazı alan müşterilerimize
ilk filtre değişiminde %25 indirim

blank

Su arıtma cihazı alan müşterilerimize 3 yollu
arıtma musluğu veya sebil aparatında %25 indirim

%100 Müşteri Memnuniyeti

2 Yıl
Garanti

Aynı Gün
Ücretsiz Kargo

Telefonla Canlı Destek

 

Ravent Cool

Ravent Smart


Hangi Su Arıtma Cihazları Tercih Edilmeli?


Antalya başta olmak üzere birçok ilden yoğun olarak satın alınan kaliteli ev için su arıtma cihaz çeşitleri minimum 1 yıl garanti kapsamında yer alıyor. Bu kapsamda cihazlarımızdan uzun yıllar boyunca, ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Su arıtma cihazlarımızın tümü modern ve şık bir görünüme sahiptir. Cihazlarımız konut ve işletmenizde farklı bir hava oluşmasını sağlar. Ürünlerimiz birinci sınıf kaliteye sahip olmasının yanı sıra oldukça ekonomik bir fiyatlandırmaya sahiptir. Su arıtma cihazlarımız geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ürünlerimizi ev haricinde işletmeniz içerisinde de güvenle ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
parallax background

Hangi Marka Su Arıtıcı Cihaz Almalıyım?

En iyi arıtma cihazı arayışınızda Rotem Su Arıtma Antalya bölgesinde sizler için uzman kadrosu ile hizmet sunar. Cihazlarımızın kullanımı son derece kolay olduğundan zorluk çekmeniz söz konusu değildir. Su arıtma cihazlarımız sudan tasarruf etmenizi sağlar. Bu kapsamda su faturalarınızın daha düşük bir şekilde gelmesine yardımcı oluyor. Cihazlarımızın günlük bakımları son derece kolaydır. Bu sebeple zaman kaybı yaşamanız söz konusu değildir. Su arıtma cihazlarımız sıradan su arıtma cihazlarından farklı bir dizayna sahiptir. Cihazlarımızın tümünde en kaliteli ve paslanmaz malzemeler kullanılmıştır. Bunun haricinde su arıtma makinesi küflenmesi, suyun tadında farklılık meydana getirmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Su arıtma cihazlarımız hafif bir ağırlığa sahiptir. Taşıması son derece kolaydır.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları Nedir?


Su arıtma cihazlarımızın fiyatları ekonomik seçeneklerle bütçenize hitap ediyor. Pek çok en iyi su arıtma cihazı çeşidine oranla daha cazip fiyat listesinden satışa sunuyoruz. Başta Antalya otelleri ve işletmeleri olmak üzere birçok ildeki firmalar tarafından da tercih ediliyoruz. Cihazlarımız kargo ücretsiz olarak tüm illerimize teslim ediyoruz. Antalya genelinden ise hızlı servis aracımız ile en iyi su arıtma cihazı için gerekli tüm montaj, teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve kurulum işleminiz tamamlanır. Su arıtma cihazlarımız maksimum performansa sahiptir. Bu nedenle suyunuzda herhangi olumsuzluk oluşması söz konusu değildir. Cihazlarımız sayesinde sağlıklı içme suyunuz olur. Suyun orjinal tada sahip olması açısından su arıtma cihazlarımızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ev İçin Su Arıtma Cihazları Ne İşe Yarar?

Konut ve işletmelerdeki musluk suyu profesyonel anlamda arıtılmadığı takdirde tadında farklılaşma olduğu gibi, sağlık açısından da riskler teşkil edebiliyor. Uzmanlar tarafından da tavsiye edildiği üzere su arıtma cihazı kullanmanız önem arz ediyor. Su arıtma cihazlarımız suyu tamamen tüm oksitlerden pratik bir şekilde arındırarak sağlıklı kalmasını sağlar. Bunun haricinde musluk sağlığının korunmasına da destek olur. Cihazlarımız kaliteli malzemeden imal edildiğinden ortamla kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Son derece sağlığa uygun olmasıyla birlikte geniş renk tonlarına sahiptir. Sitemize giriş sağlayarak dilediğiniz renk tonundan su arıtma cihazı öneri yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.   Cihazlarımız tüm ortamlarda kullanılabilir. Banyo, mutfak ve özetle suyun yer aldığı her alanda sorunsuz bir şekilde işlev görüyor. 8,5 litrelik özel tank sisteminden meydana gelen su arıtma cihazları tezgâhlarınızın alt kısmında minimum düzeyde zemin kaplar. Su arıtma sistemlerimizle konforlu ve pozitif bir yaşama sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizi yakından incelemek ve online sipariş oluşturmak için kurumsal sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Call Now Button