antalya-su-aritma-retina-logo
Bizi Tanıyın

Günümüzde gelişen teknolojinin ve endüstriyel gelişimin bir sonucu olarak insanoğlunun yaşam standartları her geçen gün biraz daha artarken bozulan ekolojik denge kimyasal ve biyolojik atıklar, çevresel kirlenmeler sonucunda su kaynakları da hızla kirlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir. Yaşamımızı devam ettirebilmek için; birçok ayrıntıda kaliteli, temiz ve sağlıklı bir suyun farklılığı gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Bunun sonucu olarak da ROTEM önem kazanmaktadır. ROTEM olarak amacımız; kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Türkiye’nin herhangi bir noktasındaki bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik işletme maliyetiyle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve montaj ekibimizle kuruyoruz 1993 Yılından bu yana ROTEM müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, proje, mühendislik, dizayn, toptan ve perakende satışı, yedek parça ve servis konularında müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

  • Ofis
  • İşyeri
  • Ev
  • Fabrika
  • Otel
Vizyonumuz

Her alandaki yapılanması tamamlamış olan ROTEM müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşterilerine kaliteli ileri teknoloji ürünlerini ve kusursuz hizmetini, geniş ve uzman kadrosu ile sunan bir firmadır.

Misyonumuz

ROTEM; kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak, suyun kalitesini yükseltmek, suyun insan hayatı üzerinde yarattığı sağlık sorunlarını ve iktisadi kayıpları ortadan kaldırmak amacı ile 1993 yılında kurulan bir firmadır.

aquamonde su arıtma antalya